Patronat | Partnerzy

Patronat medialny
Partnerzy 


Natasha Pavluchenko

Projektantka z powodzeniem tworzy swoje kolekcje, zaznaczając swój wkład w przemyśle i kulturze.  Zaliczana jest do najzdolniejszych projektantek w Polsce. W 2015 roku została uhonorowana Diamentem Mody za tworzenie polskiego wzornictwa i mody oraz propagowanie ich w świecie. Marka Natashy Pavluchenko, to wyraz najwyższej jakości, prestiżu i historii, która stoi za projektantką.
Natasha Pavluchenko jest laureatką wielu prestiżowych nagród m.in. na Smirnoff Fashion Awards w Moskwie, International Fashion Show w Dusseldorfie („Odkrycie roku” 2002), Oskary Mody New Look. Jej kolekcje można było podziwiać także podczas: Fashion Philosophy Fashion Week Poland, Warsaw Fashion Street, Fashionable East, Sopot Art&Fashion Week, Berlin Fashion Week oraz Monte-Carlo Fashion Week.Glam Tattoo

To nowa linia ubrań by Natasha Pavluchenko, stworzona dla osób które chcą i nie boją się wyrażać poprzez modę oraz są pełne pozytywnej energii i chcą dzielić się nią z otoczeniem. Glam to doskonały środek wyrazu dla wszystkich pozytywnie zakręconych! Projekty marki to przede wszystkim zabawa i swoboda, które przekładają się na ciekawe formy, odważne połączenia kolorystyczne oraz nietypowe wykończenia.

2,924,333
Facebook fans
4,379
Facebook fans
1,288
Facebook fans